Analiz Ajans Dergi Abonelik Takip Sistemi

Analiz Ajans Dergi Takip Sistemi, dergi abonelerinizin ödemelerini, aylık gönderimlerini, geri bildirimlerini ve kredilerini yönetebileceğiniz, geniş yazılım alt yapısına sahip online web yazılımıdır.

Analiz Ajans Dergi Takip Sistemi, abonelerinizin kendi kredilerini yönetebilmelerini, istedikleri zaman kredi kartı, mobil ödeme veya havale yolu ile kredi ekleyebilmelerini sağlar.

Analiz Ajans Dergi Takip Sistemi ile, dergi veya gazete gibi gönderilerinizi takip etmek çok kolay. O ay kaç tane dergi basılacağını dahi siz elle kontrol etmiyorsunuz. Derginiz ay başında çıkıyor ise, siz etiketlerinizi bastırmadan önce, belirlediğiniz tarihte o ayki sayıyı sistem otomatik olarak matbaanıza gönderiyor.

Analiz Ajans Dergi Takip Sistemi, dergilerin üzerine yapıştıracağınız etiketlerin tasarımını da tamamen size bırakıyor. Etiketler üzerine, iade adreslerini, abonelerinizin kalan kredilerini yazabilir, özel günlerini tebrik edebilirsiniz.

Analiz Ajans Dergi Takip Sistemi ile, bayilerinize vereceğiniz yetkileriniz ile kendi abonelerini takip ettirme fırsatı verirsiniz.

Analiz Ajans Dergi Takip Sistemi ile, bayilere özel kar oranı belirleyebilir, kendi abonelerini ekleyebilecekleri paneli onlara sunabilirsiniz.

 

Detaylı Özellikler

Analiz Ajans Dergi Takip Sistemi ile, evinizde, iş yerinizde, tatilde, yolculuklarınızda sistemdeki tüm bilgilere, borç durumlarına, abonelik sayılarına ulaşabilirsiniz.

Analiz Ajans Dergi Takip Sistemi, web tabanlı olduğu için çok daha hızlı ve stabil çalışır.

Analiz Ajans Dergi Takip Sistemi 128 bit ssl sertifikaları ile tam güvenlikle şifrelenerek korunur.

 

Analiz Ajans Dergi Takip Sisteminde bayilerinize vereceğiniz kullanıcı adı ve şifre ile, bayileriniz kendi abonelerini sisteme ekleyebilir ve kontrol edebilir.

Analiz Ajans Dergi Takip Sistemi ile bayilik vereceğiniz kişilere % oran belirleyerek, yaptığı abone karşılığında para kazanma kampanyası düzenleyerek, abone sayısını artırabilirsiniz.

 

Analiz Ajans Dergi Takip Sisteminde gelişmiş etiket sistemi ile, abone bilgilerini tek tuşla yazdırabilirsiniz.

Etiket tasarımları tamamen size özgü olacağı için, tasarımlarınızı kendiniz yapabilir, kişiye özel mesajlar veya genel mesajlar ekleyebilirsiniz.

Etiketlerinizde iade adreslerini veya abonelerinizin kalan kredilerini ekleyebilirsiniz.

 

Web sitenizde derginize abone olmak isteyen insanlar için oluşturulacak online ödeme formu ile, kredi kartı ile ödeme yapan aboneleriniz anında Analiz Ajans Dergi Takip Sistemine düşer. Ve kişinin seçtiği aydan itibaren gönderileceler listenizde yerini almaya devam eder. Tekrar ödeme yapmadığı sürece yıllık abonelikteki kredi miktarı bittiğinde ise otomatik olarak pasif abone durumuna alınır.

Müşterileriniz sisteme girerek adreslerini güncelleyebilir, kredilerini kontrol edebilir veya kredi ekleyebilir.

Müşterilerinize dergileri gönderdildiği zaman e-posta ile bilgilendirme seçeneği,

Müşterilerinize dergi gönderildiği zaman SMS ile bilgilendirme seçeneği,

 

Abonelerinizi belirli gruplara ayırarak, sadece o gruplara gönderi yapabilirsiniz.

Abonelerinizi oluşturduğunuz gruplarda, sınırsız kredi seçeneği tanımlayarak, ödeme yapmadan her ay sorunsuz bir şekilde dergi gitmesini sağlayabilirsiniz.

Grup olarak kredi ekleyerek, kredileri bitene kadar gruptaki adreslere gönderim yapabilirsiniz.

 

Aylık Dergi Adetleri, Aylık abonelik sayıları, bayi kazançları ve buna benzer tüm istatistikleri anında görüntüleyebilir, baskı alabilrisiniz.

Detaylı Bilgi İstiyorum

Bu paketi satın almak veya paket hakkında bilgi almak istiyorsanız, aşağıdaki form aracılığıyla bilgilerinizi bırakın. Uzmanlarımız en kısa süre içinde size dönüş yaparak paket hakkında detaylı bilgi sağlasınlar.