Sektörel Web Yazılımları

Analiz Ajans Sektörel Web Yazılımları ile, avukatlık büronuza, oto galerinize, döviz büronuza, satış depolarınıza ve buna benzer binlercesi iş yerinize birbirinden şık, birbirinden kullanışlı web siteleri, web portalları veya bloglar oluşturabilirsiniz.

Analiz Ajans , sektörel web uygulamalarında diğer firmalara kıyaslandığında bir çok avantajı ile öne geçiyor. Analiz Ajans , birkaç tane taslak hazırlayıp tüm müşterilerine o çözümü sunmak yerine, sizin hayalinizdeki tasarımları uygulamaya döküyor.  “Hayallerinizi paketlere sığdırmayın!” Sloganı ile çıktığımız yolculuğumuzda hayallerinizi standart çözümlere sığdırmaya uğraşmak yerine, hayallerinizi tam olarak anlayıp, analiz edip, taslak tasarımlar hazırlayıp, onun üzerinden geniş tabanlı ve güvenli web yazılımları ile yayına alıyoruz. Bir nevi, siz hayal ediyorsunuz, biz gerçekleştiriyoruz.

Analiz Ajans , sektörel web alanında binlerce uygulama geliştirmiş, bunların hepsinde de birbirinden farklı özellikler barındırmıştır.

Avukatlık siteleri, oto galeri siteleri, kişisel web siteleri, hastane siteleri, eczane siteleri, online satış siteleri, online pazarlama siteleri, online danışmanlık siteleri veya her türlü kurumsal web ihtiyaçlarınıza “en iyi” çözümü sunmayı garantiliyoruz.

 

Detaylı Özellikler

Kurumsal web sitenizde içerik ne olursa olsun, insanlarla diyalog kurma, haberlerinizi yayınlama ve insanların sizi takip etmesi için artık bloglar olmazsa olmazlardır. Kurumsal web sitelerinin tamamında blog uygulamalarını ücretsiz olarak sunuyoruz ve burada eklenen haberlerin sosyal medya ağlarınızda otomatik olarak yayınlanmasını sağlıyoruz.

 

Hizmetlerinizi insanlara uzun uzun yazılarla anlatmaya çalıştığınızda, kimsenin o yazıları görmediğini, okumadığını anlarsınız. Bunun yerine insanlar 40-60 saniyelik tanıtım filmlerini tercih etmektedirler. Hizmetlerinizin tamamını, kısa tanıtım filmlerine sığdırmak, senaryolarını hazırlamak ve en önemlisi insanların sıkılmadan izlemesini sağlamak,  Analiz Ajans’ın profesyonel olduğu alanlardan.

Siz işinizi bize anlatın, biz eğlenceli ve akılda kalıcı videolarla birlikte müşterilerinize aktaralım.

 

Web sitenizi yaptırdıktan sonra en önemli unsurlardan bir tanesi de, insanların ihtiyaçları doğrultusunda Google’da aradıkları kelimelerde milyonlarca web sitesinden önce çıkmak! İnsanlar genelde aradıkları kelimede ilk sayfadaki arama sonuçlarına tıklayıp, aradıkları hizmetleri bulmak istiyorlar. Web siteniz onlarca sayfa altlarda ise, kimse size ulaşamadığından web sayfanız tam anlamı ile verimli olmuyor demektir.

Analiz Ajans sağladığı SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) ile, sayfalarınızın Google’da üst sıralarda çıkmasına yardımcı olur.

 

Sosyal medya günümüzün olmazsa olmazı haline gelmiştir. 75 milyon nüfuslu ülkemizde insanların 50 milyondan fazlasının sosyal medya kullandığını düşünürsek, çok ciddi bir reklam ve pazarlama alanı haline gelmesi kaçınılmaz oluyor.

Sosyal medya, insanlar için eğlenceli zaman geçirme vaktinden çok, istediği her şeye anında ulaşma imkanı da sağlıyor. Bir insanın sizin sattığınız ürüne veya pazarladığınız hizmete ihtiyacı varsa, sizi de orda görmesi kaçınılmaz hale geliyor.

Sosyal medya, her ne kadar amatör insanlar tarafından da kullanılıyor olsa da, pazarlama için kullanılacağında kesinlikle profesyonel ellerin işin içine girmesi gerekiyor. Markalaşma danışmanlığı ve sosyal medya danışmanlığı hizmeti bu konuda sizin için olmazsa olmaz haline geliyor. Analiz Ajans tüm bunlarla birlikte sizin hem webde yerinizi almanızı sağlıyor, hem de sosyal medya üzerinde adım adım markalaşmanız konusunda size yardımcı oluyor.

 

Kurumsal web sitelerinizde, müşterilerinizin iletişim formu aracılığıyla sormuş olduğu sorular isteğiniz doğrultusunda direkt olarak bize geliyor. Çalışanlarımız mesajları inceledikten sonra, botlar aracılığıyla yazılmış gereksiz mesajları temizledikten sonra sadece işinize yarayacak mesajları size iletiyor. Zamanınız değerli ve biz bu değerli zamanınızı değersiz mesajlarla harcamanızı istemiyoruz.

 

Kurumsal web siteleri, insanlara olumlu izlenim vermek için veya insanlara bir şekilde ulaşmak için en etkili yöntemlerden birisi. Fakat online ortamda büronuzdaki, ofisinizdeki, çalışma yerinizdeki veya mağazanızdaki samimiyeti karşıdaki insana hissettirebilecek misiniz?

İnsanlar online ortamla ilgili pek çok haber görüyorlar. Sahtekarlık, dolandırıcılık üst noktada. Sizin müşterilerinize mağaza güvenini yansıtabilmeniz için, internet üzerinde güvenli görünmeniz şart. Bunun için güvenli bir web tasarımı ve güvenli hizmet kaçınılmaz.

 

Web sitenizi yaptırdıktan sonra, orada neler olup bittiğini bilmek en doğal hakkınız. Analiz Ajans , web sitenizin günlük raporlarını, sosyal medya üzerindeki raporları isteğiniz doğrultusunda size sunuyor.

Detaylı Bilgi İstiyorum

Bu paketi satın almak veya paket hakkında bilgi almak istiyorsanız, aşağıdaki form aracılığıyla bilgilerinizi bırakın. Uzmanlarımız en kısa süre içinde size dönüş yaparak paket hakkında detaylı bilgi sağlasınlar.