İş'e bakışımız; insanlar hayatlarının büyük bir bölümünü iş yerinde veya iş arkadaşları ile geçiriyor. Hal böyle olunca insanların iş hayatlarındaki standartların yükselmesi ve insanların da işleri isteyerek ve severek yapması gerekiyor. Yazılım sektöründe iş bazen memur standartından farklı olabiliyor. Yoğun çalışma tempoları, grup halinde çalışma becerileri ön plana çıkıyor. Grup halinde çalışarak, güzel işler başararak aynı zamanda eğlenerek keyif alarak vakit geçirmek en büyük temennimiz.. Temennilerimizi iş ortamına dökme konusunda da başarılı olduğumuzu düşünüyoruz..

 

İş hayatında insanların sabah gözünü açtığında, aşırı baskı altında bir yere gitmek, zorlanarak orda oturmak gibi düşünceler insanları psikolojik olarak yıpratırken, group şirketlerimizde insanlığı ön plana alarak, insanların sabah gözlerini açtığında mutlu bir şekilde iş hayatına devam etmesini sağlayacak büyük adımlar atıyoruz. 

 

Bu bağlamda, iş geliştirme uzmanları, yazılım uzmanları, proje mimarları, proje yöneticileri, satış destek uzmanları, pazarlama uzmanları arıyoruz. Eğer mutlu ve güvenli bir ortamda çalışmak, çalıştığınız iş yerine keyifle gitmek ve mutlu ayrılmak istiyorsanız CV'lerinizi kariyer@analizajans.com adresine göndererek ekibimizin bir parçası olabilirsiniz.

 

CV'nizi bu gün gönderirseniz belki yarın gözünüzü açtığınızda yeni işinize gitme heyecanını yaşayabilirsiniz.

 

Ayrıca şirketimiz, ISO9001, ISO10002 ve ISO20000 kalite belgeleri ile çalışanlarının, müşterilerinin ve işlerinin standartlarını en üst düzeyde tutmayı hedefliyor.