Analiz Ajans, 2001’den beri edinilmiş tecrübeler sonucu kurulmuş, arkasında 14 yıllık bir birikimle yazılım, tasarım ve danışmanlık alanında sizlere hizmet vermektedir.

 

Web alanında; firmanızın daha çok insana ulaşması, internet üzerinde çok daha iyi bir imaj verebilmesi için size hem web çözümleri hem de danışmanlık hizmetleri sağlıyor. Danışmanlık sonrasında size detaylı bir rapor sunuluyor. Raporun içeriğinde, neden web üzerinde yer almanız gerektiği, kullanıcıların karşısına nasıl bir ara yüzle çıkmanız gerektiği, web sitenizin içeriğinde neler olması gerektiği yer alıyor. Danışmanlık hizmetinden sonra ise, size gerekli olan, önerilen web projesinin taslak hali çıkartılarak sunuluyor. Sizin (varsa) görüşleriniz dikkate alınarak yeni bir şablon üzerinde çalışılarak, son hale getiriliyor. Tasarım, mantık son halini aldıktan sonra ise, web projeniz hayata geçirilmek üzere programlanıyor ve Analiz Ajans bünyesinde barındırılarak hayatına başlıyor. İsteğiniz doğrultusunda size haftalık, aylık ve yıllık bildirimler ile, web sitenizi ziyaret eden kitle, web sitenizde en çok dikkat edilen hususlar gibi konular raporlanarak size ulaştırılıyor. Bunların dışında, daha çok üzerinde durduğumuz hususlardan bir tanesi de Haber portalları. Müşterilerimize hazır haber portalları sumak yerine, sıfırdan kendi isteklerini ön planda bulundurarak yazmış olduğumuz sistem üzerinde sürekli geliştirmelerde bulunarak ve danışmanlık sağlanarak mükemmeli yakalama noktasında büyük bir çaba sarf ediyoruz. Ve bu çalışma sonunda müşteri memnuniyetini yakalıyoruz. Hem müşterilerimizin kullanıcılarına daha doğru imajı vermesini, hem de tam istedikleri gibi hizmet etmesine olanak sağlıyoruz.

 

Yazılım alanında; söylenecek tek cümle şu aslında. “İşinizi kolaylaştıracak çözümler üretiyoruz!” Biraz daha açıklayacak olursak, yazılım alanında ihtiyaç duyduğunuz her türlü çözüme Analiz Ajans sayesinde kavuşabilirsiniz. Şirketinizin tüm verilerine, hem şirket ortamında hem de evinizde hatta seyahatlerinizde ulaşmak ister misiniz? Bu mümkün. Şirketinizin tüm verilerini online ortama taşıyarak, şirket üzerinde işlerinizi kolaylaştırmanın yanı sıra evinizde veya seyahatlerinizde de bunlara ulaşmanıza imkan sağlıyoruz. Yolculuğunuz sırasında bir bilgiye ulaşmak için birkaç telefon görüşmesi yapmak yerine size özel geliştirilmiş mobil yazılımlar aracılığıyla veya taşınabilir bilgisayarınız sayesinde istediğiniz veriye anında ulaşabilirsiniz. İnsan kaynakları yönetimi (iky), cari hesap yönetimi (chy), dijital arşiv sistemi (das), doküman yönetim sistemi(dys), Uzaktan yönetim sistemi (uys) gibi bir çok yazılımla işlerinizi hızlandırabilir, kolaylaştırabilirsiniz. Analiz Ajans, yazılım çözümlerinin en önemli noktası “özel yazılımlar” dır. Daha önce çok yaşadığınız bir sorundan bahsedelim size. Paket program satın alıyorsunuz ve kullanmaya başlıyorsunuz. Aslında o programın tam olarak size hitap etmediğini anlıyorsunuz ve firmadan güncelleme talep ediyorsunuz. Bu yazılımın paket yazılım olduğunu ve değişiklik yapılamayacağını öğreniyorsunuz. Ücretini ödediğiniz programı bir köşeye bırakıp işlerinize manuel olarak devam ediyorsunuz. Analiz Ajans, size özel çözümler üretiyor. Tam olarak yaptığınız işe ve size özel.. Talep ettiğiniz özel yazılımın yapımına başlamadan önce gelip sizin manuel sisteminizi inceliyoruz. Bir nevi, proje danışmanlığını ücretsiz olarak sağlamış oluyoruz. Sonrasında ise tam olarak yaptığınız işe uygun olarak, yaptığınız işi çok daha kolaylaştıracak şekilde yazılımı tamamlayıp size sunuyoruz. İlk güncellemeyi de ücretsiz olarak sağlıyoruz. Yazılımın değişmesini istediğiniz kısımlarını rapor ederek programın tam olarak size uygun olmasını sağlıyor ve işlerinizi çok daha kolaylaştırıyorsunuz. Yani kısaca; siz ne hayallerinizi aktarıyorsunuz, biz onu size hizmet olarak sunuyoruz..

 

Bir diğer konu ise, reklam ve tasarım.. Kullanıcılara internet üzerinde hoş bir deneyim sunmak, ilk görüşte insanları kendinize çekmek için önemli iki konu var. Öncelikle tasarım.. Firmanızı veya şirketinizi insanlara tam olarak yansıtabilmek için, bir nevi ofis sıcaklığını web üzerinden yansıtabilmek için doğru bir tasarıma ihtiyacınız var. Kalıplaşmış tasarımlar içerisinde firmanızı göstermeye çalışmak ne kadar doğru bir davranış? Veya karşıdakilere doğru bir imaj verebiliyor musunuz? Tabiki hayır! Doğru imajın sırrı, doğru bir tasarımda gizlidir. Doğru bir tasarımdan sonra, sıra kendinizi doğru bir şekilde tanıtabileceğiniz reklamda. Reklam konusu çok hassastır. Ya o kişiyi kazanırsınız, ya da tamamen kaybedebilirsiniz. Onun için, doğru düşünerek, doğru hareket ederek hedefe ulaşmanız gerekiyor. Siz amacınızı söylüyorsunuz, hedefi gösteriyorsunuz. Analiz Ajans sizin yerinize düşünüyor, sizin yerinize harekete geçiyor. Sonuca ulaşıyor. Ve süreçten sizi haberdar ediyor. En sonunda size ulaşılan nokta ile ilgili raporu teslim ediyor.

 

Tanıtım araçlarından bir tanesi, bizim de çok sık kullandığımız sosyal medya aslında. Sosyal medya, insanlara çok çabuk ulaşabildiğiniz ve çok kolay etkileyebildiğiniz bir alan aslında. Yalnız şöyle bir sorun var. Sosyal medya üzerindeki insanlar klasik reklamlara, klasik tanımlara, klasik cümlelere doymuşlar fazlasıyla. Peki, onlara farklı bir deneyim yaşayacaklarını, aradıkları şeylerin gerçekten sizde olduğunu nasıl aktarabilirsiniz? O da bizim sırrımız.